Byłyśmy grupą osób z Mazowsza, które oprócz swoich obowiązków zawodowych starały się nie przechodzić obojętnie wobec krzywdy zwierząt. Nasza walka o bezdomne, porzucone, cierpiące zwierzęta trwa już wiele lat. Od 17.03. 2016 roku postanowiłyśmy założyć Fundację AR-KA-DO. Zwierzęta od zawsze bezpańskie, dzikie ale też te wyrzucone z powodu starości czy chorób, to zwierzęta, które człowiek skazał na najgorszy los. Nie potrafimy przejść do porządku dziennego nad ogromem psiego i kociego nieszczęścia. Zabieramy psy i koty z ulic i dróg, leczymy, sterylizujemy, szukamy schronienia tymczasowego oraz domów stałych. Ktoś powie, że to walka z wiatrakami ale dla nas ta walka to niemal całe nasze życie.

dodaj do znajomych napisz

Moje wpisy na e-Sochaczew.pl